Haber Detayı
16 Temmuz 2019 - Salı 11:42
 
SUYUN ALTINDA İMZA GÜNÜ
Ağırlık Dünya Serbest Dalış Rekortmeni, Gölcüklülerin yakından tanıdığı ve sevdiği , depremde enkaz altında kalıp hayata tutunan Ufuk Koçak geçtiğimiz günlerde çıkan SI-NIR-SIZ adlı kitabı Koçak 17 Temmuz Çarşamba günü sıra dışı bir imza tören düzenleyerek vatozlar ve köpek balıkları arasında dalış yapıp SI-NIR-SIZ adlı kitabını su altında imzalayacak.
Kültür Haberi
SUYUN ALTINDA İMZA GÜNÜ

Ağırlık Dünya Serbest Dalış Rekortmeni, Gölcüklülerin yakından tanıdığı ve sevdiği , depremde enkaz altında kalıp hayata tutunan Ufuk Koçak geçtiğimiz günlerde çıkan SI-NIR-SIZ adlı kitabı  Koçak 17 Temmuz Çarşamba günü sıra dışı bir imza tören düzenleyerek vatozlar ve köpekbalıkları arasında dalış yapıp SI-NIR-SIZ adlı kitabını su altında imzalayacak. 

KÖPEK BALIKLARI ARASINDA İMZA GÜNÜ
Gölcüklülerin yakından tanıdığı ve sevdiği depremde enkaz altında kalıp hayata tutunan Ufak Koçak yazdığı ve yayınladığı yeni kitabı SI-NIR-SIZ ile kısa sürede büyük beğeni topladı. Kısa sürede binlerce kitabı satın alınan Koçak 17 Temmuz Çarşamba Günü İstanbul EMAAR AVM de bulunan EMAAR Akvaryumda lansman ve imza günü etkinliği gerçekleştirecek. Değişken Ağırlık Dünya Serbest Dalış Rekortmeni olan Ufuk Koçak gerçekleştireceği imza gününü sıra dışı kılmak için vatozlar ve köpekbalıkları arasında dalış yapıp SI-NIR-SIZ adlı kitabını su altında imzalayacağını açıkladı. Ufuk Koçak kitabı SI-NIR-SIZ'ın lansman ve imza günü etkinliğine tüm dostlarını davet etti.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: SUYUN, ALTINDA, İMZA, GÜNÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı