yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
11 Ağustos 2016 - Perşembe 15:20
 
TANKIN TOPUN AŞAMAYACAĞI BİR ŞEY VARSA O DA; İNANÇLI, İMANLI İNSANLARIMIZDIR
Kocaeli Barosu Başkanı Av. Sertif Gökçe, Yönetim kurulu üyelerinden Av. Çağrı Çakıcı, Av. K. Caner Karakadılar, Av. Adnan Duman, Av. Ali Yıldırım Sezer, Av. Nefise Koççelik, Av. Melek Salih Fırat, Av. Gül Hanım Kara ve Av. Volkan Koçak, yaşanan 15 Temmuz darbe girişiminin ardından milli iradenin temel gücünü oluşturan Vali Hasan Basri Güzeloğlu'na göstermiş olduğu olağan üstü çalışmaları hakkında memnuniyetlerini belirtmek üzere ziyarette bulundular.
Gündem Haberi
TANKIN TOPUN AŞAMAYACAĞI BİR ŞEY VARSA  O DA;  İNANÇLI, İMANLI İNSANLARIMIZDIR

Kocaeli Barosu Başkanı Av. Sertif Gökçe ziyarette yaptığı konuşmalarında “Kocaeli ili diğer kentler gibi teyakkuz gösterdi. Sayın Valimizde üst düzeyde ve çok ciddi bir şekilde bu süreci yönetti. Bizlerde bu anlamda  Valimizi ziyaret etmek ve desteğimizi göstermek istedik.” dedi. 

Vali Hasan Basri Güzeloğlu ise yaptığı konuşmalarında; “15 Temmuz akşamı demokrasi tarihinin dönüm noktası oldu. Milletin iradesi,  Rabbimizin muradı, Cumhurbaşkanımızın dirayetiyle o hain plan gerçekleşemedi. Tankın topun aşamayacağı bir şey varsa o da;  inançlı, imanlı insanlarımızdır. Aslında hainlerin atladıkları şey; Milletin artık demokrasi kültürünü, birlikte geleceğe yönelme iradesinin olduğunu hesaba katmamalarıdır. Millet bunu gösterdi, iradesine sahip çıktılar. Siyasi parti, görüş, fikir, düşünce, etnik köken, bunların hiç birine bakmadık. Böyle olunca birlik ve beraberliğimiz zirveye çıktı.”  diyen Vali, demokrasiye sahip olma yolundaki duruşu ve katkısı nedeniyle Baro Yönetimine  teşekkür etti.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: TANKIN, TOPUN, AŞAMAYACAĞI, BİR, ŞEY, VARSA, , O, DA;, , İNANÇLI,, İMANLI, İNSANLARIMIZDIR,
Yorumlar
Haber Yazılımı