Haber Detayı
25 Ekim 2017 - Çarşamba 11:14
 
TAVUKÇU AHMET HEM SATIYOR, HEM PİŞİRİYOR...
- Haberi
TAVUKÇU AHMET HEM  SATIYOR, HEM PİŞİRİYOR...

Bazı insanlar vardır, yaptıkları işlerle anılırlar, bazı insanlar yaptıkları işe uygun lakaplarla anılırlar. Örneğin, Merkez Mahallesi 20. Sokak’ta tavukçuluk sektöründe hizmet veren, Naı Diyar Tavukçu Ahmet gibi.

Güncanlar Tavuk İşletmesi Müdürü Ahmet Özen, yıllardır aynı yerde yaptığı işle, artık müşterilerinin ve esnaf arkadaşlarının “Tavukçu Ahmet” diye hitap ettikleri bir esnaf haline gelmiş.

Gerçekten işinin hakkını layıkıyla veren ve bu anlamda pek çok devamlı müşterisi olan Tavukçu Ahmet, sadece tavuk satmakla yetinmiyor. İşlerinin yoğunluğundan dışarıda pek yemek şansı bulamayan sevgili Ahmet Özen, kendince bir yöntem bulmuş.

Dükkanının arkasında soğuk hava deposunun bulunduğu bölmede, kendine bir ufak tüp ve birde teflon tava alan Sevgili Ahmet, zaman zaman kendini ödüllendirerek, müşterilerine sattığı o muhteşem tavuklardan kendine mükemmel bir ziyafet hazırlıyor.

Ne diyelim afiyet olsun Tavukçu Ahmet, bir öğlen yemeğine bizi de davet edersin artık. Bizde o güzel tavukların tadına bakmak isteriz... 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TAVUKÇU, AHMET, HEM, , SATIYOR,, HEM, PİŞİRİYOR...,
Yorumlar
Haber Yazılımı