yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
16 Nisan 2018 - Pazartesi 19:36
 
TEKTAŞ, MEHMETÇİĞE DESTEK VERDİ
Gölcük Belediyesinin üyesi olduğu Yerelsen sendikası Destek ve ziyaret amacıyla Kilis'e gitti. belediyemizden Başkan Yardımcısı İbrahim Tektaş katıldı. Yerelsen'e üye Belediye Başkanları Kilis programına Jandarma Alay Komutanlığı ziyareti ile devam ettiler. Jandarma Alay Komutan Yardımcısı Ersin Aslan'dan süreçle ilgili bilgiler alan Başkanlar, Mehmetçiklere kolaylıklar diledi. Daha sonra Kilis'li esnaflarla kucaklaşıp, hayırlı işler dileklerinde bulundular.
Yaşam Haberi
TEKTAŞ, MEHMETÇİĞE DESTEK VERDİ

Gölcük Belediyesinin üyesi olduğu Yerelsen sendikası Destek ve ziyaret amacıyla Kilis'e gitti. belediyemizden Başkan Yardımcısı İbrahim Tektaş katıldı.
Programa Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Yerelsen Başkanı Zeki Toçoğlu, Afyon Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, MARKA Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu, Gölcük Belediyesini temsilen Başkan Yardımcısı İbrahim Tektaş, Yerelsen'e üye ilçe belediye başkanları ve bürokratlar eşlik etti. Güne Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara'nın Başkan Toçoğlu ve beraberindeki heyete yönelik düzenlediği programla başlayan gün Öncüpınar Sınır Kapısı ziyareti ile devam etti.
Başkan Toçoğlu, “30 ilde 90 kurumun üye olduğu Yerel Yönetimler Sendikasını temsilen aranızdayız. Biz buraya Kilisli kardeşlerimize yalnız olmadıklarını, beraber olduğumuzun mesajını vermek için geldik. Anadolu toprakları her zaman insanoğluna bir çatı olmuştur. Hamdolsun misafirperverliğimiz dünyaya örnek oluyor. Bizler de Kilisli kardeşlerimizin yanındayız. Temennimiz sizin de ifade ettiğiniz gibi yanı başımızdaki bu kanlı savaşın bir an önce sona ermesidir. Oradaki insanlarımızın da kendi hayatlarının normale dönmesidir” diye konuştu.
Yerelsen'e üye Belediye Başkanları Kilis programına Jandarma Alay Komutanlığı ziyareti ile devam ettiler. Jandarma Alay Komutan Yardımcısı Ersin Aslan'dan süreçle ilgili bilgiler alan Başkanlar, Mehmetçiklere kolaylıklar diledi. Daha sonra Kilis'li esnaflarla kucaklaşıp, hayırlı işler dileklerinde bulundular. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TEKTAŞ,, MEHMETÇİĞE, DESTEK, VERDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı