Haber Detayı
25 Mayıs 2019 - Cumartesi 13:11
 
TEMAD DEVLET KORUMASINDAKİ ÇOCUKLARA İFTAR VERDİ
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Gölcük Şubesi, 6’ncı geleneksel iftar programında sevgi evleri ve yetiştirme yurdunda kalan 200 öğrenci ile bir araya geldi.
Yaşam Haberi
TEMAD DEVLET KORUMASINDAKİ ÇOCUKLARA İFTAR VERDİ

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Gölcük Şubesi öncülüğünde Arı Otomotiv ve ailesinin desteği ile bu yıl 6’ncısı düzenlenen geleneksel iftar programında sevgi evleri ve yetiştirme yurdunda kalan öğrenciler için iftar programı düzenlendi. Beytülkebap’ta düzenlenen iftar programına TEMAD Gölcük Şubesi Başkanı Bekir Tülü’nün yanı sıra İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, Arı Otomotiv’in sahibi Emin Birlik, CHP İzmit meclis üyesi Mehmet Baştürk, TEMAD Yönetim Kurulu Üyeleri, eşleri ve çok sayıda çocuk katıldı.

AİLE ORTAMINDA İFTAR AÇIYORUZ
İftar programında konuşan TEMAD Gölcük Şube Başkanı Bekir Tülü, “6 yıldır Gölcük’te bulunan tüm yurtlardaki çocuklara iftar programı düzenliyoruz. Aile ortamı ile iftarlarımızı açıyoruz. Ramazan boyunca çocuklara çeşitli etkinliklerde bulunuyoruz. Onlara aile sıcaklığında yapılan iftarlarımızın devamını da inşallah önümüzdeki dönemlerde devam ettireceğiz. Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum” dedi.
 
İftarda kısa bir konuşma yapan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ise, “Bu anlamlı iftar programını düzenleyen, emeği geçen herkese kent adına çok teşekkür ediyorum. Çocuklarla birlikte iftar açmak onları dinlemek bizleri dinlendiriyor” dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TEMAD, DEVLET, KORUMASINDAKİ, ÇOCUKLARA, İFTAR, VERDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı