Haber Detayı
29 Haziran 2020 - Pazartesi 09:38
 
TEMAD TATİL İÇİN HAZIRLIKLARINI YAPIYOR
Her yıl geleneksel tatil etkinliği kapsamında üyelerini tatile gönderen bu yılda Tatil rezervasyonu yapan TEMAD Gölcük Şube Başkanı Bekir Tülü, bu yılda tatil için rezervasyonumuzu yapık ve devam ediyor” dedi.
Gündem Haberi
TEMAD TATİL İÇİN HAZIRLIKLARINI YAPIYOR

İlçemizin en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olan Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Gölcük Şube Başkanı ve yönetimi tarafından üyelerine tatil sağlamak amaçlı olarak yaklaşık 10 yıldan beri tatil rezervasyonunu yaparak üyelerine bir haftalık tatil sağlanıyorlar. Geleneksel hale getirilen tatil, bu yıl Didim Akbük Ramada otelde rezervasyon yaparak tatil için müracaatlar başladı. Yapılan müracaatlar ilk etapta 206 kişi başvuru yaptı. Pandemiden dolayı 106 kişi iptal etti.

YOĞUN TALEP VAR
TEMAD Gölcük şube başkanı Bekir Tülü “Derneğimiz tarafından her yıl geleneksel olarak üyelerimizi cüzi bir fiyatla bir haftalık tatil yapmalarını sağlıyoruz. Bu yıl tatil için Didim Akbük Ramada otelde rezervasyon yaparken aynı zamanda üyelerimizin talepleri yoğun oldu. Tam 206 üyemiz tatil için başvurusunu yaptı. Fakat bu pandeminin çıkması ile 106 kişi tatile gitmekten vazgeçti. Virüsün ikinci dalgası gelmezse Derneğimizin rezervasyonları devam edecektir. Şu anda bekliyoruz. Biz tatilimizi gurup halinde olduğumuz için pansiyon ücretleri indirimli oluyor. Gittiğimiz otel pansiyon yemek her şey dahil olmak üzere kişi başı günde 140 liradır. Tatil günümüz 30 Eylül 7 Ekim de yapılacak. Tatile yine 200 kişilik bir gurupla gideceğimize inanıyorum” dedi.
Fahri Haner

Kaynak: Editör:
Etiketler: TEMAD, TATİL, İÇİN, HAZIRLIKLARINI, YAPIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı