Haber Detayı
22 Aralık 2017 - Cuma 15:43
 
TEMAD ÜYELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Gölcük Şubesi Başkanı Bekir Tülü ve Yönetimi dün sabah üyelerini Kadırga Tesisleri’nde kahvaltıda buluşturdu. Kahvaltı oldukça renkli ve güzel geçti.
Gölcük Haberi
TEMAD ÜYELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

İlçemizin en aktif ve çalışmalarıyla takdir toplayan derneklerinden birisi olan Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Gölcük Şubesi ailesi dün sabah Kadırga Tesisleri’nde kahvaltı programında bir araya geldi. TEMAD Ailesinin kahvaltısına 60 üye katılım sağladı. Kahvaltı programında konuşma yapan  Başkan Bekir Tülü, ‘Bugün TEMAD ailesini burada buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizler TEMAD Gölcük Şubesi olarak örnek bir dernek haline geldik. Gerek çalışmalarımızla gerekse de birlik ve beraberliğimizle her geçen gün daha da büyüyen bir noktadayız. Bizler bu noktaya ve başarıya kolay gelmedik. Bugün burada toplanan siz değerli üyelerimiz bunun  en güzel örneklerisiniz. Bugün buraya katılım sağladığınız için hepinize sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Kadırga Tesisleri’nde gerçekleştirilen kahvaltı programına katılım sağlayan üyeler sohbet etme fırsatı bulurken, dostluklarının da örnek olduğunu bir kez daha ispatladı

Kaynak: Editör:
Etiketler: TEMAD, ÜYELERİ, KAHVALTIDA, BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı