BasiskeleSanayi
KY YAPI
Haber Detayı
01 Ocak 2017 - Pazar 18:53
 
''TERÖRİSTLER TÜM İNSANLIĞI HEDEF ALMIŞTIR''
Kocaeli Sanayi Odası Başkanı (KSO) Ayhan Zeytinoğlu,yeni yıl kutlaması yapanların üzerine kurşun yağdırarak çoğunluğu yabancı uyruklu 39 kişinin ölümüne 4’ü ağır 65 kişinin yaralandığını çok büyük bir üzüntüyle öğrendiğini açıkladı.
Kocaeli Haberi
''TERÖRİSTLER TÜM İNSANLIĞI HEDEF ALMIŞTIR''

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı (KSO) Ayhan Zeytinoğlu, İstanbul Ortaköy'de bir gece kulübüne saat 01.15 sıralarında gerçekleşen terör saldırısında bir saldırganın uzun namlulu silahla yeni yıl kutlaması yapanların üzerine kurşun yağdırarak çoğunluğu yabancı uyruklu 39 kişinin ölümüne 4’ü ağır 65 kişinin yaralandığını çok büyük bir üzüntüyle öğrendiğini açıkladı.

 

İstanbul'daki terör saldırısında hayatını kaybedenlerin çoğunluğunun yabancı uyruklu olduğuna dikkat çeken KSO Başkanı Zeytinoğlu, “Masum sivillerin katledildiği bu hain saldırı sadece Türkiye’yi değil tüm insanlığı hedef almıştır. Bunun yanında, küresel terör tehdidinin boyutlarını da gözler önüne seren bu saldırı teröre karşı ortak bir cephe oluşturulmasının aciliyetini gündeme getirmektedir. Uluslararası işbirliği etkin bir şekilde sağlanmalı ve destek mesajları sözde kalmamalıdır.

 

“Saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralılara şifa diliyorum”


 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ''TERÖRİSTLER, TÜM, İNSANLIĞI, HEDEF, ALMIŞTIR'',
Yorumlar
Haber Yazılımı