Haber Detayı
22 Mart 2019 - Cuma 13:25
 
TOKİ EVLERİNİN SATIŞ MÜRACAATLARI İÇİN SON GÜN
Gölcük Belediyesinin TOKİ ile birlikte gerçekleştirdiği Denizevler Kentsel Dönüşümü kapsamında, TOKİ ‘ nin Sivritepe mevkiinde inşa ettiği konutların satış müracaatları 5 Mart'ta başlamıştı. Son müracaat tarihi bugün
Gölcük Haberi
TOKİ EVLERİNİN SATIŞ MÜRACAATLARI İÇİN SON GÜN

BAŞVURULAR ZİRAAT BANKASINA YAPILACAK

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş yaptığı açıklamada; Gölcük için büyük önem arz eden bir projeyi daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. TOKİ ile birlikte yürüttüğümüz Denizevler Kentsel Dönüşüm de, hem Denizevler bölgesinin dönüşümünü sağlayarak deprem riskine karşı tedbirimizi almış olduk hemde Sivritepe bölgemizde inşa edilen 541 adet konut ile şehrimize modern, depreme dayanıklı yeni binalar kazandırdık. Halkımıza hayırlı olsun.

TOKİ’nin inşa ettiği bu konutların satış müracaatları 5 Mart'ta başladı bugün son gün müracact Ziraat Bankasına yapılacak.

Girişimlerimiz neticesinde şehit aileleri, harp ve Vazife malulleri ile dul ve yetimlerine kuraya girmeden konut alma hakkı tanınmış olup, engelli vatandaşlarımıza konut sayısının 5’i, emekli vatandaşlara da konut sayısının 25’i kadar kontenjan ayrılmıştır” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TOKİ, EVLERİNİN, SATIŞ, MÜRACAATLARI, İÇİN, SON, GÜN,
Yorumlar
Haber Yazılımı