Haber Detayı
10 Haziran 2019 - Pazartesi 17:43
 
TRAFİK CANAVARI NEHİR’İ ARKADAŞLARINDAN AYIRDI
Bayram tatili nedeni ile akrabalarının yanına giden Saraylı İlköğretim okulu öğrencisi Nehir Güntürk Van'ın Erciş ilçesinde, otomobilin iş makinesine çarpması sonucu yaşamını yitirdi. Arkadaşları Nehir’in sırasını çiçek bahçesine çevirdi.
Yaşam Haberi
TRAFİK CANAVARI NEHİR’İ ARKADAŞLARINDAN AYIRDI

Saraylı Ortaokulu 7.sınıf öğrencimiz Nehir Güntürk bayram tatili için akrabalarının yanına giderken Van’da geçirdiği trafik kazası sonrası yaşamını yitirdi. Acı haberi alan sınıf arkadaşları adeta yıkıldı. 

SIRASI ÇİÇEK BAHÇESİNE DÖNDÜ
Trafik kazasında yaşamını yitiren 7 sınıf öğrencisi Nehir’in arkadaşları okul sırasına çiçekler koyarak andı. Nehir için duygu ve düşüncelerini yazdıkları hatıra defterini ailesine verecekler. 

OKUL YASTA
Acı haberi alan Öğretmen ve öğrencileri yasa büründü. Okul Müdürü Songül Bayraktar öğrencilerle duygu ve düşüncelerini üzüntülerini paylaştılar. Sınıf öğretmeni İlker Behçet Akgün Nehirin ölümünün. Herkesi çok üzdüğünü ama kalplerde yaşatılacağını çok üzgün olan arkadaşları ile paylaştı. Öğretmeni Emine Tuğba Türkkan Çıkrıkçı Nehirin sorumluluklarını bilen Çalışkan empati kuran başkalarının sevinç ve üzüntüsünü paylaşan ama kendi üzüntülerini dışa yansıtmamaya özen gösteren çok hanım bilinçli bir öğrenci olduğunu açıkladı. Trafik terörü tüm idareci öğretmen ve öğrenciler tarafından kınandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TRAFİK, CANAVARI, NEHİR’İ, ARKADAŞLARINDAN, AYIRDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı