yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
10 Mart 2018 - Cumartesi 12:08
 
TÜLÜ ''TEMAD PARTİLER ÜSTÜ DERNEK''
TEMAD Başkanı Bekir Tülü ve yönetimi İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanı Büşra Karademir ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretine gitti. Başkan Tülü “İyi parti kongresini yaptı. Büşra Karademir seçilmiş İlçe başkanı kendisine başarılar diliyoruz. Biz Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği tüm siyasi partilere aynı mesafedeyiz. Biz partiler üstü bir derneğiz. Parti ayrımı yapmıyoruz. Tüm partilere kapımız açık”dedi.
Gölcük Haberi
TÜLÜ ''TEMAD PARTİLER ÜSTÜ DERNEK''

TEMAD Başkanı Bekir Tülü  ve yönetimi İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanı  Büşra Karademir ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretine gitti.
İyi Parti İlçe Başkanı Büşra Karademir “Başkan Bekir Tülü ve yönetimine ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. Gölcük’de ve Ülkemizde herşeyin daha iyi olması için çalışacağız”dedi.
 
 
PARTİ AYIRMIYORUZ
TEMAD Başkanı Bekir Tülü “İyi parti kongresini yaptı. Büşra Karademir seçilmiş İlçe başkanı kendisine başarılar diliyoruz. Biz Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği tüm siyasi partilere aynı mesafedeyiz. Biz partiler üstü bir derneğiz. Parti ayrımı yapmıyoruz. Tüm partilere kapımız açık”dedi.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Gölcük Şubesi Başkanı Bekir Tülü ve Yönetimi dün Emekli Uzmanlar Derneği (EMUZDER) Gölcük Şubesini ziyaret ederek, hayırlı olsun temennilerini iletti.
 
 

 

AMAÇ SORUNLARA ÇÖZÜM BULŞMAK
EMUZDER Gölcük Şubesi Başkanı Selim Kargı ziyaret için TEMAD Gölcük Şubesi Başkanı Bekir Tülü ve Yönetimine teşekkür etti. Başkan Kargı, derneği adına bilgi verirken, amaçlarının Emekli Uzman Çavuşların sorunlarını çözüme kavuşturmak, yeterli mercilere iletmek olduğunu ifade etti. TEMAD Gölcük Şube Başkanı Bekir Tülü, “Öncelikle ziyaret isteğimizi kırmadığınız için teşekkürlerimi dile getirmek istiyorum. Derneğiniz başta meslektaşlarınıza ve ilçemize hayırlı olsun. Hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum’’ dedi.
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜLÜ, ''TEMAD, PARTİLER, ÜSTÜ, DERNEK'',
Yorumlar
Haber Yazılımı