Haber Detayı
14 Mayıs 2018 - Pazartesi 18:45
 
TUNCER “HER ŞEY BİRLİKTELİK İÇİN”
Kaymakam Mustafa Altıntaş, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Pazarcılar Odası Başkanı Abdurrezzak Tuncer ile beraber Yeni Mahalle Pazartesi Pazarını gezdi. Pazarcı esnafı ile birlikte kahvaltı yaptı.
Gölcük Haberi
TUNCER “HER ŞEY BİRLİKTELİK İÇİN”

Gölcük Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Abdurrezzak Tuncer ve yönetimi ramazan öncesi Yeni mahalle Pazar pazarında ilçe protokolünü kahvaltıda ağırladı. Kahvaltıya Kaymakam Mustafa Altıntaş, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu ve pazarcı esnafı katıldı. 

HER ŞEY BİRLİKTELİK İÇİN 
Başkan Tuncer “Gölcük Kaymakamımız Mustafa Altıntaş, Belediye Başkanımız Mehmet Ellibeş ve Gölcük Millî Eğitim ilçe müdürü Ercan Gülsuyu’nu Yeni mahalle pazarımızda esnaflarımızdan peynirci Hasan Dolaykaya nın kahvaltı sofrasına konuk olduk . Kendilerine tüm esnafım adına teşekkür ediyorum. Her şey birlikteliğimiz için” dedi.

KAPALI PAZAR YERİ YAPILIYOR
Başkan Ellibeş, “Gölcükümüzün en eski, en yerleşik mahallelerinden biri olan Yeni Mahallede kapalı pazar yerimizin inşaatı devam ediyor.  Halkımızın iklim koşulllarından etkilenmemeleri adına ilçemizdeki bazı Pazar yerlerini kapalı Pazar yeri haline dönüştürüyoruz. Yeni Mahalle ve Donanma Mahallesini içeren Pazar yerimiz sokak ve mahalle aralarında kurulmaktaydı buda bazı sıkıntıları getiriyordu. Bu sıkıntıları ortadan kaldırmak adına Yeni Mahallede bulunan bir arsayı kamulaştırarak burada bir kapalı pazar yeri projesi oluşturduk. İnşat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. İnşallah iki ay gibi bir sürede kapalı pazar yerimiz bitmiş olacak. Şimdiden pazarcı esnafımıza ve mahalle sakinlerimize hayırlı olsun” dedi.

Kaymakam Altıntaş “Esnaflarımıza sık sık bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Pazarda bizi ağırlayan başkan ve esnaflarımıza teşekkür ediyorum”dedi.
Kahvaltıdan sonra ilçe protokolü pazarı gezerek hem alış veriş yaptı hemde esnafın sıkıntılarını dinledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TUNCER, “HER, ŞEY, BİRLİKTELİK, İÇİN”, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı