BasiskeleSanayi
Haber Detayı
06 Ekim 2017 - Cuma 12:28
 
TÜRK METAL İŞÇİLERİNDEN BAŞKAN ŞENER'E SÜRPRİZ
Gölcük Haberi
TÜRK METAL İŞÇİLERİNDEN BAŞKAN ŞENER'E SÜRPRİZ

Ülkemizin ve ilçemizin en önemli ve en kalabalık işçi sendikalarından birisi olan Türk Metal İş Sendikası, işçileriyle sağlığı birlik ve beraberlik ile diğer sendikalara gözdağı veriyor. 
Hemen her platform da, işçisinin yanında olan Türk Metal Sendikası Gölcük Şubesi, başarılı çalışmalarıyla, üyelerinin takdirini kazandırmaya devam ediyor. Özellikle Ford Otosan Fabrikası'nda örgütlü olan Türk Metal Sendikası, bu çalışmalarının karşılığını üyelerinden görmeye devam ediyor.   
Sendika üyeleri tarafından oldukça sevilen, Türk Metal Sendikası Gölcük Şube Başkanı Sevgili Mehmet Şener, sık sık üyelerinin sürpriz ziyaretlerine maruz kalıyor. Tıpkı önceki akşam olduğu gibi. 
Ford Otosan Fabrikası Pres Atölyesi Gece Vardiyasında çalışan, yaklaşık 25 kişilik grup Sendika Başkanı Mehmet Şener'e bir sürpriz yaparak, çat kapı ziyarete gelmişler. 
Ford İşçileri Sendika binasına geldiklerinde, üzerlerinde “2017'e giderken hepimiz biriz”, “Sendikama Güveniyorum”, “Türk Metal Nerede Biz Oradayız” yazan pankartlar açarak, Başkan Şener'e ve sendikalarına ne kadar güvendiklerini ifade ettiler. 
Bizde bu güzel jestlerinden dolayı, Pres Atölyesi işçilerini tebrik ediyor, kazasız belasız işler diliyoruz. 
Sevgili Başkan seni seven bu kadar üyen varken, sırtın yere gelmez. Ne mutlu sana... 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜRK, METAL, İŞÇİLERİNDEN, BAŞKAN, ŞENER'E, SÜRPRİZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı