Haber Detayı
22 Eylül 2020 - Salı 14:13
 
TÜRK METAL ÜYELERİNE TATLI ANLAŞMA
Atilla Maral önderliğinde Gölcük İhsaniye Çiftlik mahallesinde Byprof pastanesi deneyimli kadrosu ile geçtiğimiz günlerde açıldı. Byprof Türk Metal sendikası ile indirim protokolü imzaladı.
Ekonomi Haberi
TÜRK METAL ÜYELERİNE TATLI ANLAŞMA

İhsaniye Çiftlik Mahallesi Adnan Menderes Caddesi Çiftlik Park Evleri B/blok No 48 de Atilla Maral tarafından Byprof pastanesi açıldı.  İşletme sahibi Atilla Maral; “halkımıza hizmet için yeni işyerimizi kapsamlı bir şekilde kurduk. Çalışan arkadaşlarım hepsi de deneyimli ve işinde uzmanlar. Bol çeşitli ürünlerimiz ile hizmet verirken, temizlik ve hijyene önem veriyoruz. İş yerimizde Cafe, Pasta, Tatlı ve Dondurma üretimini de yapıyoruz. Özel sipariş üzerine de üretimlerimiz mevcut. Gölcük Halkımıza en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için deneyimli kadromuzla birlikte gayret etmeye çalışacağız. Tabi ki bu hizmetin en önemlisi temiz ve hijyeniktir. Bizde buna çok önem veriyoruz. Fiyatlarımızda uygun olması ve bol çeşitlerimizin de bulunması müşterilerimiz aradığını anında bulur. Aynı zamanda her keseye hitap ediyoruz. Türk Metal sendikası üyelerine indirim için protokol imzaladık” dedi.

Türk Metal Sendikası Gölcük Şube Başkanı Mehmet Şener “Üyelerimizin yararlana bilmesi için Türk Metal Sendikası Gölcük Şubesi ile byprof Atilla Maral Pastane arasında anlaşma sağlanmıştır. Üyelerimize yönelik çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜRK, METAL, ÜYELERİNE, TATLI, ANLAŞMA,
Yorumlar
Haber Yazılımı