İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
DENGELER ALT ÜST OLDU
DENGELER ALT ÜST OLDU
KAR GELİYOR!
KAR GELİYOR!
Haber Detayı
03 Aralık 2017 - Pazar 16:24
 
U-14'E ŞAMPİYONLUK YEMEĞİ
Kocaeli U-14 Ligi D Grubu’nda mücadele eden Hisareynspor U-14 Takımı, grupta oynadığı 12 maçın tamamını kazanarak, 36 puanla namağlup şampiyon oldu. U-14 takımının bu başarısı ödülsüz kalmadı.
Spor Haberi
U-14'E ŞAMPİYONLUK YEMEĞİ

 İlçemizde hizmet veren Sigma Protif Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Kozpınar, genç sporcuları geçtiğimiz hafta sonu verdiği bir yemekle ödüllendirdi

 

İlimizde ve ilçemizde altyapıya verdiği önemle dikkatleri üzerine dikkat çeken Hisareynspor Kulübü, altyapıya verdiği önemin meyvelerini bir bir toplamaya devam ediyor. Son olarak, Kocaeli U-14 Ligi D Grubu’nda oynadığı 12 maçın tamamını kazanarak, 36 puanla namağlup şampiyon olan, U-14 takımının bu başarısı ödülsüz kalmadı. İlçemizde hizmet veren Sigma Protif Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Kozpınar, genç sporcuları geçtiğimiz hafta sonu verdiği bir yemekle ödüllendirdi. Seymen’de bulunan Bilgiçler Köfte Salonu’nda Hisareynsporlu gençlerin onuruna verilen yemeğe, Nahit Kozpınar’ın yanı sıra, Hisareynspor Kulübü Başkanı Celal Kabab ile antrenörler Muammer Akçay ve Eren Demir ile U-14 takımı oyuncularının yanı sıra U-16 takımı oyuncuları da katıldı. Oldukça keyifli geçen yemekte, U-14 Takımı oyuncuları, şampiyonluklarını doyasıya kutlarken, kendilerine bu imkanı sunan Nahit abilerine teşekkür ettiler. Başkan Celal Kaba da, Sigma Portif Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Kozpınar’a, genç oyuncuları bu şekilde motive etmesinden dolayı teşekkürlerini sundu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: U-14'E, ŞAMPİYONLUK, YEMEĞİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı