Haber Detayı
19 Eylül 2019 - Perşembe 17:59
 
ÜLKÜ OCAKLARINDA GÖREV DAĞILIMI YAPILDI
Gölcük Ülkü Ocakları Başkanlığı görevine getirildiği günden beri çalışmalarına aralıksız devam eden Gölcük Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Ayten yeni yönetimini oluşturmaya başladı.
Siyaset Haberi
ÜLKÜ OCAKLARINDA GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Geçtiğimiz aylarda Gölcük Ülkü Ocakları Başkanlığı görevine getirilen Cihan Ayten yeni yönetimini oluşturmaya devam ediyor.

Çalışmalara aralıksız devam ediyorlar

Gölcük Ülkü Ocakları Başkanlığı görevine getirildiği günden beri çalışmalarına aralıksız devam eden Gölcük Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Ayten yeni yönetimini oluşturmaya başladı. Geçtiğimiz gün Gölcük Ülkü Ocakları binasında düzenlenen tören ile İlçe Ocak Başkanvekilliğine Gökhan Yücel, Ortaöğretim Birimine  Fatih Demirci, Basın ve Sosyal Medya Birimine Oğuz Küçük ve İdari Amirliğine  İsmail Aykul atandı.

Ayten, “ Yeni göreve gelen arkadaşlara başarılar diliyorum”

Gerçekleştirilen törende kısa bir konuşma yapan Gölcük Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Ayten, “ Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanımız Sayın Av. Yunus Emre Kurt Beyefendinin onayları ile Gölcük Ülkü Ocakları olarak görev dağılımızı gerçekleştirdik. Yeni göreve gelen Ocak Başkanvekilliğine Gökhan Yücel, Ortaöğretim Birimine  Fatih Demirci, Basın ve Sosyal Medya Birimine Oğuz Küçük ve İdari Amirliğine  İsmail Aykul’ a yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÜLKÜ, OCAKLARINDA, GÖREV, DAĞILIMI, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı