BasiskeleSanayi
yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
06 Aralık 2017 - Çarşamba 17:04
 
VALİ AKSOY İLÇE KAYMAKAMLARI İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTI
Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Valilik Makam toplantı salonunda Vali Yardımcıları ve İlçe Kaymakamları ile il değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. İlimizde yapılan hizmetlerin hızlı ve etkin bir şekilde yürütülmesi ile devam eden ve planlanan çalışmaların değerlendirildiği toplantıda, İlçe kaymakamları Vali Aksoy’a, ilçelerinde yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgi sunumunda bulundular.
Gündem Haberi
VALİ AKSOY İLÇE KAYMAKAMLARI İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTI

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Valilik Makam toplantı salonunda Vali Yardımcıları ve İlçe Kaymakamları ile il değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya; Vali Yardımcıları; Ekrem Erdoğan, Dursun Balaban, Beyazıt Tanç, Başiskele Kaymakamı Atila Kantay, Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen, Darıca Kaymakamı Ömer Karaman, Derince Kaymakamı Akın Yılmaz, Dilovası Kaymakamı Mustafa  Asım Alkan,  Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Kartepe Kaymakamı Ayhan Durmuş, Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can katıldılar.

İlimizde yapılan hizmetlerin hızlı ve etkin bir şekilde yürütülmesi ile devam eden ve planlanan çalışmaların değerlendirildiği toplantıda, İlçe kaymakamları  Vali Aksoy’a, ilçelerinde yapmış oldukları  çalışmalar hakkında bilgi sunumunda bulundular. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Valilik Makam toplantı salonunda Vali Yardımcı
Yorumlar
Haber Yazılımı