Haber Detayı
07 Ağustos 2019 - Çarşamba 12:49
 
VALİ AKSOY ŞEHİT YAKINLARINI ZİYARET ETTİ
Gölcük’te yapılan muhtarlar toplantısının ardından Vali Hüseyin Aksoy, Van’da vatani görevini yapmakta iken şehadet mertebesine eren Şehidimiz Piyade Çavuş Zafer Trabzonlu’nun Gölcük ilçesinde ikamet eden ailesini ziyaret etti.
Yaşam Haberi
VALİ AKSOY ŞEHİT YAKINLARINI ZİYARET ETTİ

Ziyarette; ValiHüseyin Aksoy’a,  Gölcük Kaymakamı Mustafa Irmak, İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Aslan, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür V. Mesut Yalçın, Gölcük Belediye Başkanı Av. Ali Yıldırım Sezer, İl Müftüsü Sinan Cihan ve Gölcük İlçe Müftü V. Adnan Yıldız  eşlik etti.

 
Vali Hüseyin Aksoy, ülkemizin birlik ve beraberliği için canlarını seve seve veren ve şahadet mertebesine ulaşan Şehidimiz Piyade Çavuş Zafer Trabzonlu’yu ve tüm  şehitlerimizi rahmet ve şükran duyguları ile andıklarını belirterek, her zaman şehit ailelerinin yanlarında olduklarını ifade etti.

Gölcük İlçe Müftü V. Adnan Yıldız‘ın şehitlerimiz için okuduğu Kur’an-ı Kerim ve İl Müftüsü Sinan Cihan’ın yaptığı duaların ardından  Şehidimiz Piyade Çavuş Zafer Trabzonlu’nun ailesi kendilerini yalnız bırakmayan Valimize teşekkür ederek, ziyaretten duydukları  memnuniyetlerini  belirttiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: VALİ, AKSOY, ŞEHİT, YAKINLARINI, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı