yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
06 Mart 2018 - Salı 17:34
 
VALİ GÖLCÜKLÜ ŞAMPİYONLARI AĞIRLADI
Zonguldak’ta gerçekleştirilen, Türkiye Liseler arası Gençler Futsal Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olan ve İsrail’de yapılacak Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek olan Gölcük Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi Futsal takımı sporcuları, Vali Hüseyin Aksoy’u ziyaret ettiler.
Spor Haberi
VALİ GÖLCÜKLÜ ŞAMPİYONLARI AĞIRLADI

Ziyarette; Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintımar, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, Gölcük Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, okul müdürü Zeki Kalaç, Antrenör Hasan Alemdaroğlu ve Gölcük Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi  Futsal takımı sporcuları; Helin Ataç, Ece Tekmen, Sevda Yavuz, Sude Yavuz, Leyla İlter, Sudenur Yolcu, Kübra Deniz, Selcan Kaplan ve Ebru Kurak Belli katıldılar.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintımar, Gölcük Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi Şampiyon Futsal takımı sporcularını Sayın Valimize  tanıtarak, almış oldukları  başarılar ile ilgili bilgi sunumunda bulundu ve  kabullerinden dolayı teşekkür etti.

Vali Hüseyin Aksoy’un yapmış olduğu konuşmalarında; “ Kazanacağız diyerek gittiniz ve başararak geri döndünüz. İlimizi ve ülkemizi temsil etme görevini sizler üstlendiniz. Bu başarınızdan dolayı hepinizi kutluyorum. Çok özel gayret ve çalışmalarınızla bu başarıyı yakaladınız. Bu ilimiz ve ülkemiz adına bizleri çok memnun etmiştir.” diyen  Vali,Gölcük Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi Futsal takımı sporcularını tebrik etti, başarılarının devamını dileyerek, ödüllerini verdi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: VALİ, GÖLCÜKLÜ, ŞAMPİYONLARI, AĞIRLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı