yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 13:08
 
YILDIZ ''GÖLCÜK’DE GERGİNLİK YOK''
Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Nihat Yıldız, Saadet Partisi İlçe Başkanı Yaşar Yıldız gazetemizi ziyaret etti. Yarın akşam Kongre Sarayında yapılacak olan proje tanıtım programına davet etti.
Siyaset Haberi
YILDIZ ''GÖLCÜK’DE GERGİNLİK YOK''

 

 

 

 

Aday Nihat Yıldız “ Adaletsizlik eşitlik var. Ama bizler mücadeleye devam edeceğiz. Yürüyeceğiz bu şehre birşeyler anlatacağız. Şimdi en büyük yalan ile  imtihan. Bununla mücadele ediyoruz. Genel seçimde adaydım. Hedef baraj ortadan kalsın istedik. İttifak yapıldı. İttifah birine yarayacak. Kazanmak için yapıldı. Verilen oy birine yarayacak. Her oy olumlu yada olumsuz etki yapar. Aldığım oy benim oy. Her fazlası bana yarar. Bugüne ve yarına bakarım. Biz hiç bir zaman kazanamayacağım diye bakmadım. Ben kazanacak gibi çalıştım. Gayretimiz o” dedi.

GÖLCÜK’DE GERGİNLİK YOK

Yıldız “ Gölcük’de gerginlik yok. Ne ismet İşeri’de nedene Yıldırım Sezer ile sorun yaşamıyoruz. Herkes kendine oy istemek için çalışıyor. Bizler düşman değiliz. 1 Nisan’da biri kazanacak diğerleri kaybedecek. Yine hep birlikte çalışacağız”deedi.

PROJE TANITIMINA DAVET

Yıldız “Yarın kongre merkezimizde  Saat: 19 30’da Birlikte yöneteceğimiz Gölcük için  siz değerli Gölcük halkını proje tanıtım programınıza bekliyoruz”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YILDIZ, ''GÖLCÜK’DE, GERGİNLİK, YOK'',
Yorumlar
Haber Yazılımı