Haber Detayı
11 Ocak 2018 - Perşembe 18:36
 
YILMAZ BASINI UNUTMADI
Cumhuriyet Halk Partisi Gölcük Belediye Meclis Üyesi Özgür Yılmaz 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Nenedeni ile ilçemizdeki basın mensuplarını Down Cafe'de ağırladı.
Yaşam Haberi
YILMAZ BASINI UNUTMADI

Yılmaz, “Siz değerli Gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, hepinizin yanında yer aldığımı bilmenizi istiyorum” dedi. 
“Kalemini satmayan, ilkeli, dürüst tüm Gazetecilerin her zaman yanındayım”
CHP'nin sevilen Belediye Meclis Üyelerinden Özgür Yılmaz, dün Gölcük Basınına kahvaltı verdi. Gölcük Down Cafe'de gerçekleşen buluşmada Gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayan Özgür Yılmaz, kalemini satmayan, dürüst ve çizgisinden kopmayan, haber peşinde koşan Gazetecilerin her zaman yanında olduğunu ifade etti. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle basın mensuplarını ağırlayan Yılmaz, şu sözleri söyledi: “Demokrasinin olmazsa olmazı olan bağımsız ve özgür bir basın uğruna yeri geldiğinde canlarını hiçe sayan, kalemin kılıçtan üstün olduğunu her zaman kanıtlayan tüm çalışan Gazetecilerimizin gününü en içten dileklerimle kutlarım. Bugün buraya geldiğiniz için çok mutlu olduğumu belirtmek istiyor, hepinize teşekkür ediyorum” dedi. 
Kaynak: Editör:
Etiketler: YILMAZ, BASINI, UNUTMADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı