Haber Detayı
11 Haziran 2020 - Perşembe 10:51
 
YALI EVLERİ AÇILDI
Koronavisür nedeni ile uzun süredir kapalı olan Yalı evleri cafe ve restaurant yeni normal hayat düzeyinde misafirlerini bekliyor.
Değirmendere Haberi
YALI EVLERİ AÇILDI

Koronavirüs sonrası alınan tedbirler kapsamında bir süre hizmet veremeyen Değirmendere Yalı evlerinde bulunu Otel, restaurant ve kafeterya yapılan dezenfektan ve alınan önlemler ile yeni normal hayat düzeninde misafirlerini bekliyor.

.
MESAFEYİ KORUYALIM
MASKE TAKALIM
SAĞLIKLI KALALIM
BİRBİRİMİZE DESTEK OLALIM

Değirmendere Yalı Mahallesi Tarihi Evleri içerisinde bulunan12 tescilli binada, Seramik müzesi, ahşap heykel müzesi, kütüphane, kafeterya, restoran ve butik otel olarak kullanılıyor. Yalı evleri vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılaşıyor.


KONAK OTEL AÇILDI
Değirmendere Tarihi Yalı Evleri, farklı konseptiyle vatandaşları ilgi odağı ve tercih sebebi olmaya devam ediyor.  Değirmendere Yalı Evleri Konak Otel vatandaşlara hizmet vermeye başladı. 19 Odalı Muhteşem Otel, otantik ve nostaljik yapısıyla, büyük bir beğeni topluyor. Bu güzel otelde konaklamanın bedeli oldukça ekonomik. 


Değirmendere Yalı Evlerinde Kahvaltı edebilir, öğlen ve akşam yemeğinde aileniz ile birlikte tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda evlerinde gün yapmak istemeyen veya misafirlerini dışarıda ağırlamak isteyen hanımlar içinde özel menüler bulunuyor.


YALI RESTORAN : 0 (533) 897 02 29
KONAK OTEL : 0262 427 00 01

Kaynak: Editör:
Etiketler: YALI, EVLERİ, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı