yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
18 Aralık 2018 - Salı 09:58
 
YASİN ASLAN GÜVEN TAZELEDİ
Gölcük Kütahyalılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 3. Olağan Kongresini önceki gün Gölcük kültür Dernekleri Platformu binasında gerçekleşti. Gerçekleşen kongrede Başkan Yasin Aslan, dernek başkanlığına seçilerek, tekrar güven tazeledi.
Kültür Haberi
YASİN ASLAN GÜVEN TAZELEDİ

İlçemizde faaliyet gösteren Gölcük Kütahyalılar Derneği Önceki gün Gölcük Kültür Dernekleri platform binasında 3. Olağan kongresini gerçekleştirdi. Gerçekleşen kongreye Gölcük Kültür Dernekleri Platform dönem eski Başkanı Çetin Kocatürk, Dernek Başkanı Yasin Aslan, dernek yönetimi ve üyeleri katılım sağladılar. Saygı duruşu ve okunan istiklal marşının okunmasının ardından olağan kongresi başladı. Kongrede Faaliyet raporlarının okundu. Okunan faaliyet raporları oy birliği ile kabul edildi. Derneğin gelir gider bilançosu okundu ve üyelerin oylarına sunuldu. Oy birliği ile kabul edildi. Derneğin yeni yönetiminin belirlenmesi için seçim yapıldı. Yapılan seçimde Mevcut Başkan Yasin Aslan güven kazanarak tekrar aday oldu. 

Derneğin yeni yönetimin belirlenmesinin ardından açıklama yapan Başkan Yasin Aslan; “değerli konukla öncelikle olağan Kongremize hoş geldiniz. Kuruluşumuzdan bun güne kadar Gölcük'te güzel bir birliktelik oldu. bu birlikteliğimiz en iyi şekilde devam edecektir. Bu gün yaptığımız 3. Olağan Kongremizde tekrar başkanlık görevi üyelerimiz tarafından bana verildi. Burada derneğimizin tüm üyelerine gönülden teşekkür ederim. Değerli Konuklar aynı şekilde Gölcük Kültür Dernekleri Platformu dönem başkanlığına seçildim. Önümüzdeki toplantıda devir teslim töreni yapılacaktır. Arkadaşlarımdan aldığım bu görevi layıkıyla yapacağıma inanıyorum” dedi.  

Yeni yönetim kurulun üyeleri.
Başkan: Yasin Alan, 2.Başkan: Süleyman Bozkuş, Genel sekreter: Veysel Turan, Üye: Ali Karagöz, Üye: Hayrettin Eser olarak yeni yönetim belirlendi. Olağan kongrenin ardından Dernek tarafından yöresel gözlemeler yapılarak konuklara ikram edildi. 

Fahri Haner

Kaynak: Editör:
Etiketler: YASİN, ASLAN, GÜVEN, TAZELEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı