Haber Detayı
18 Şubat 2020 - Salı 18:19
 
YAZLIK ILICA ŞİFA BÖLGESİ OLACAK
Şifalı suyu ve çamuru ile her hafta ilçe dışından yüzlerce misafirin geldiği Yazlık Ilıca, Gölcük Belediyesi tarafından hazırlanan otel projesi ile tam anlamıyla termal kompleksi halini alacak...
Gölcük Haberi
YAZLIK ILICA ŞİFA BÖLGESİ OLACAK

Gölcük Belediyesi’nin, Yazlık Ilıcası yanında otel yapımı projesiyle ilgili çalışmaları hız kazandı. Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, proje çizim ihalesini alan firma yetkilileriyle bir araya gelerek, proje üzerinde görüş alışverişinde bulundu. Otelin mimari projesinde son ayrıntılar belirlenirken, projenin netleşmesi ve Anıtlar Kurulu'ndan iznin alınması sonrasında yapım için ihaleye çıkılacak. Otel, yap, işlet ve devret modeliyle yapılacak. 

KISA SÜRE İÇİNDE PROJE NETLEŞECEK

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer yaptığı açıklamada, “Yazlık Ilıcası yanında yap, işlet, devret modeliyle hayata geçirmek istediğimiz otelin; mimari, statik vb.projelerinin ihalesini alan firma yetkilileriyle bir araya gelerek, proje üzerinde görüş alışverişinde bulunduk. Kısa süre içerisinde projeyi netleştirmeyi ve Anıtlar Kurulu'ndan izin aldıktan sonra yapım için ihaleye çıkmayı düşünüyoruz.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: YAZLIK, ILICA, ŞİFA, BÖLGESİ, OLACAK, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı