Haber Detayı
27 Ağustos 2019 - Salı 12:38
 
YELKENLER ZAFER İÇİN YARIŞACAK
Gölcük Belediyesi ve Gölcük Yelken Kulübü işbirliğiyle düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı Kupası Yelken Yarışları bu hafta sonu yapılacak.
Spor Haberi
YELKENLER ZAFER İÇİN YARIŞACAK

31 Ağustos Cumartesi günü başlayacak yarışlar, Pazar günü yapılacak ödül töreniyle son bulacak.

Gölcük Belediyesi ve Gölcük Yelken Kulübü işbirliğiyle düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı Kupası Yelken Yarışları, Kavaklı Sahili’nde 31 Ağustos Cumartesi günü başlayacak.

ÖDÜL TÖRENİ PAZAR GÜNÜ

İki gün sürecek yarışlarda Pirat, Optimist, Laser sınıfı tekneler kıyasıya yarışacak. Kocaeli Körfez’inde bulunan yelken kulüplerinin katılacağı yarışlar, büyük heyecana sahne olacak ve 1 Eylül Saat 17.00’da yapılacak ödül töreniyle son bulacak. 

BAŞKAN SEZER’DEN DAVET VAR

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer yaptığı açıklamada, “30 Ağustos Zafer Bayramı gibi milletimiz için müstesna bir günde bu yarışların yapılıyor olması benim için ayrıca mutluluk verici bir durumdur. Geçmişte yönetim kurulunda görev aldığım Gölcük Yelken Kulübümüzün işbirliğiyle yapacağımız yarışların hem izleyiciler bakımından, hem de katılımcılar bakımından büyük ilgi göreceğini düşünüyorum. Katılan tüm yarışmacılara başarılar diliyor, tüm hemşehrilerimi de Körfezimizi şenlendirecek bu yarışları izlemeye davet ediyorum” dedi.AAA

Kaynak: Editör:
Etiketler: YELKENLER, ZAFER, İÇİN, YARIŞACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı