Haber Detayı
08 Ağustos 2019 - Perşembe 18:37
 
YENİ KAYMAKAM BAYRAMDAN SONRA GÖREVE BAŞLAYACAK
Gölcük Kaymakamlığı’na geçtiğimiz aylarda atanan Mustafa Irmak, Resmi Gazete’de yayımlanan son Atama Kararnamesi ile Ankara Vali Yardımcılığı görevine atandı. İlçemize ise Yalova Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut atandı
Gündem Haberi
YENİ KAYMAKAM BAYRAMDAN SONRA GÖREVE BAŞLAYACAK

22 Mart 2019 tarihi itibariyle ilçemiz Eski Kaymakamı Mustafa Altıntaş’ın emekli olmasının ardından İller İdaresi Daire Başkanı Mustafa Irmak, Gölcük’e kaymakam vekili olarak atanmıştı. Geçen zaman içerisinde ilçemizdeki çalışmalarına devam eden Kaymakam Vekili Irmak, Resmi Gazete’de yayımlanan Atama Kararnamesi doğrultusunda, ilçemize gelmiş olduğu Ankara’ya geri dönerek Vali Yardımcılığı görevine atandı. Ankara Vali Yardımcılığı görevine geçecek olan Irmak’ın kısa bir süre içerisinde Ankara’daki görevine başlaması bekleniyor. Kaymakam Vekili Irmak’ın Ankara Vali Yardımcılığı görevine atanmasının ardından ilçemize ise Yalova Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut atandı.

KAYMAKAM CENGİZ KARABULUT KİMDİR?
Kaymakam Cengiz Karabulut, 14 Nisan 1970 tarihinde Ankara'da doğdu. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun oldu. 1994 yılında Konya Kaymakam adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine başladı. Sırası ile Ordu Korgan, Siirt Şirvan İlçe Kaymakamlıkları, Iğdır ve Rize Vali Yardımcılıkları, Çanakkale Ezine Kaymakamlığı görevinde bulunduktan sonra 20 Temmuz 2013 tarihinde Çiftlikköy Kaymakamı olarak atandı. Yapılan son Atama Kararnamesi ile Kaymakam Cengiz Karabulut, ilçemize atanmış oldu. Kaymakam Karabulut, evli ve bir çocuk babası. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: YENİ, KAYMAKAM, BAYRAMDAN, SONRA, GÖREVE, BAŞLAYACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı