Haber Detayı
06 Temmuz 2019 - Cumartesi 11:01
 
YENİ NESİL BELEDİYECİLİK
Sampaş Holding tarafından Ankara düzenlenen yasal mevzuatlar çerçevesinde YENİ NESİL BELEDİYECİLİK anlayışının aktarıldığı etkinliğe Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Karadağ katıldı.
Gölcük Haberi
YENİ NESİL BELEDİYECİLİK

Sampaş Holding tarafından Ankara düzenlenen yasal mevzuatlar çerçevesinde YENİ NESİL BELEDİYECİLİK anlayışının aktarıldığı etkinliğe Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Karadağ katıldı. Belediyecilik açısından önemli bilgilerin aktarıldığı etkinlik ilçemiz açısından yeni projelerin hayata geçmesi noktasında yol gösterecek.

Sampaş Holding tarafından 2019-2024 yönetim dönemi için, vizyon projelerin gerçekleştirilebileceği, belediyelere gelir artışı veya gider azaltmasını sağlayacak, yasal mevzuatlar çerçevesinde YENİ NESİL BELEDİYECİLİK anlayışının aktarıldığı etkinlik Ankara  JW Marriott Otel’de gerçekleştirildi. Bu önemli etkinliğe Gölcük Belediyesi Başkan Yardımcısı Ahmet Karadağ katılırken, Türkiye’den birçok belediyede yer aldı.

ÖNEMLİ KONULAR ELE ALINDI

Akıllı enerji, Safe City, Vatandaş Odaklı Çözümler, Kentsel Dönüşüm, Akıllı Şehir Ekonomisi ve Finansman Hizmetlerin konu başlığı olarak ele alındığı etkinlikte, Huawei, Crec-China Railway Engineering Company önemli firmalarda yer aldı. Başkan Yardımcısı Karadağ konferanslara katılırken, açılan stantları ziyaret ederek firmalarla da çeşitli görüşmeler gerçekleştirdi.

İLÇEMİZİN GELECEK PLANLAMASI İÇİN

Başkan Yardımcısı Ahmet Karadağ yaptığı açıklamada, “Sampaş Holding tarafından gerçekleştirilen ve iki gün süren yeni nesil belediyecilik konularının ele alındığı bir etkinliğe Gölcük Belediyesi adına katılma imkanı buldum. Akıllı şehirler, yeni nesil belediyecilik, akıllı kentsel dönüşüm, Avrupa Birliği Projeleri, akıllı atık ve döngüsel ekonomi konularında önemli görüşmeler gerçekleştirdim. Gölcük’e çok faydalı bilgiler ve gerekli kişilerle yaptığım görüşmelerle dönüyorum. İlçemizin gelecek planlamasında ve hayata geçireceğimiz projelerde bu tecrübelerden faydalanma imkanı bulacağız” dedi. 

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: YENİ, NESİL, BELEDİYECİLİK,
Yorumlar
Haber Yazılımı