BasiskeleSanayi
Haber Detayı
29 Kasım 2017 - Çarşamba 18:00
 
YENİ PARK YAPILIYOR
Gölcük Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Yazlık Yeni Mahalle Osmanlı Caddesine yeni bir semt parkı daha kazandırıyor.
Gölcük Haberi
YENİ PARK YAPILIYOR


İlçenin dört bir yanına yapılan semt parkları ile modern şehirleşmenin paralelinde yeni yeşil alanlar ve yaşam alanları kazandırmaya devam eden Gölcük Belediyesi, yeni park projeleri için çalışmalarını sürdürüyor. Gölcük Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nce Yazlık Yeni Mahalle Osmanlı Caddesi üzerinde yer alan 2175 metrekare alana yeni bir semt parkı inşa ediliyor.
Mahalleye değer katacak
İçerisinde diğer tüm semt parklarında olduğu gibi yürüyüş yolları, pergoleler, oturma grupları, yeşil alanlar, çocuk oyun alanları bulunacak olan yeni semt parkının çalışmalarına başlandı. Gölcük Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince başlanan çalışmalarla ilçeye kazandırılacak yeni park, mahalle ve çevresine değer katacak. Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, yapımı başlayan yeni semt parkının şimdiden hayırlı olmasını temenni ederek yeni park projelerinin devam edeceğini sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YENİ, PARK, YAPILIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı