Haber Detayı
15 Temmuz 2013 - Pazartesi 01:00
 
Yeşiltaş “Gölcük'ü Seviyorum”
İlçe Emniyet Müdürü Cabir Yeşiltaş'a Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne atanmasından dolayı Kaymakam Adem Yazıcı plaket hediye etti
Gölcük Haberi
Yeşiltaş “Gölcük'ü Seviyorum”

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürü olarak atanana İlçe Emniyet Müdürü Cabir Yeşiltaş’a KaymakamıAdem Yazıcı tarafından başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi verildi. Yazıcı “Emniyet Müdürümüz Cabir bey ile başarılı çalışmalar yapmıştır İlçemizin güvenliğini en iyi bir şekilde sağlanması için elinden geleni yapmıştır. Emniyet birimleri arasında yapılan değişikliklerden dolayı ise Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne atanmıştır. Yeşiltaş geçici görev için yurtdışına gidecek. Kendisine başarılı çalışmalarından dolayı kutluyor yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

GÖLCÜK’Ü ÇOK SEVİYORUM

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürü, Cabir Yeşiltaş “Sayın Kaymakamımızla birlikte çok iyi ve uyumlu bir şekilde çalıştık. Bize kaymakamımız bazen baba bazen abi oldu. Teşekkür ediyorum. Ben buradayım Gölcük’ü seviyorum ve Gölcüklüyüm ancak bizlere verilen görevlerden dolayı ise gidiyoruz. Başta Kaymakamımız olmak üzere herkeze teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (Yeni Gölcük) - Yeni Gölcük Gazetesi Editör: Ersin AKBOYUN
Etiketler: İlçe, Emniyet, Müdürü, Cabir, Yeşiltaşa, Kocaeli, Emniyet, Müdürlüğü, Personel,
Yorumlar
Haber Yazılımı