Haber Detayı
15 Eylül 2020 - Salı 12:42
 
YRP GÖLCÜK GENÇLİK KOLLARI BELLİ OLDU
Yeniden Refah Partisi (YRP) Gölcük Gençlik Kolları Başkanlığına Enes Doğaner atandı. Doğaner’e görevi, YRP Gölcük İlçe Başkanı Mustafa Bayazıt tarafından tevdi edildi
Siyaset Haberi
YRP GÖLCÜK GENÇLİK KOLLARI BELLİ OLDU

Yeniden Refah Partisi (YRP) Gölcük İlçe Başkanlığına atandıktan sonra yeni yönetimini oluşturmak için atamalar yapan Başkan Bayazıt, İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Enes Doğaner’i atadı. İlçe binasında gerçekleşen toplantıda, gençlik kolları başkanlığına atanan Enes Doğaner’e atama belgesini veren Başkan Bayazıt, “İlçemizin dinamosu olacak gençlik kollarına Enes Doğaner kardeşimiz atanmıştır. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyor ve bu atamanın genç başkanımızın şahsına, ilçemize ve Gölcük gençliğine hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

 ‘ELİMİZDEN VE YÜREĞİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ’

YRP İlçe Başkanı Mustafa Bayazıt’tan sonra söz alan yeni Gençlik Kolları Başkanı Enes Doğaner, “40 yıldır dinmeyen milli görüş sevdasını tüm Gölcük gençliğine aşılamak için elimizden ve yüreğimizden geleni yapacağız” dedi. Doğaner, yıllardır milletimizin dilinden düşmeyen 94 ruhunu ve Refah Partisi’nin tarihe geçen büyük başarılarını tekrardan Yeniden Refah Parti’miz çatısı altında hem yaşamaya hem de aziz milletimize yaşatmaya geldik” ifadelerini kullandı. 1996 doğumlu olan Enes Doğaner, gazetecilik ve iş adamlığı yapmaktadır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YRP, GÖLCÜK, GENÇLİK, KOLLARI, BELLİ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı