Haber Detayı
16 Temmuz 2013 - Salı 11:59
 
Yücel'den Gençlere HALI SAHA Sözü
Köy ziyaretleri ile birlikte vatandaş ile buluşmayı sürdüren AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı önceki gün Nüshetiye’deydi.
Gölcük Haberi
Yücel'den Gençlere HALI SAHA Sözü

Köy ziyaretleri programında şimdiye kadar altı köye konuk olan AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı’nın önceki günki durağı Nüshetiye oldu. AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel ve Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in katıldığı programa partililerin ve vatandaşın ilgisi yoğun oldu. Nüshetiye Köyü sakinleri ile bir araya gelen partililer arasında sıcak ve samimi sohbetler gelişti. Nushetiyelilerin halısaha isteği olduğunu duyan ilçe başkanı Sedat Yücel, gençlerin talebini gerçekleştirmek için söz verdi.

ÇÖZÜME KAVUŞTU

Nüshetiye Köy Muhtarı Mehmet Sertoğlu’nun konuk ettiği AK Partililer vatandaşla iftar sonrası bir araya geldi. Muhtar Sertoğlu köylerinin en büyük sorunun yol olduğunu ancak yapılan çalışmalarla bu sorunun giderildiğini belirterek, “Yol sorunumuz vardı, belediyemiz bu soruna el attı. Bu güne kadar dile getirdiğimiz her sorunda bizleri geri çevirmeyerek çözüme kavuşturan belediye başkanımıza teşekkür ederiz” dedi. Nushetiye’nin geliştiğini ve güzelleştiğini vurgulayan muhtar, “Köyümüz güzellişiyor” ifadesini kullandı.

GÖLET ÇALIŞMASI

Nüshetiye için Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun da kendilerine köylerinde bulunan doğal göletin kullanılabilir bir hale getirilmesini yönünde söz verdiğini hatırlatan muhtar, “Başkanımız bize verdiği sözün arkasında duruyor. Ve konuyla ilgili çalışmalarımız sürüyor” diyerek son olarak gençlerinde bir halısaha talebinin olduğunu belirtti. Gençlerin halısaha isteğinden böylelikle haberdar olan AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel de gençler için bu sahanın yapılacağı yönünde söz verdi.

KÖYLER GELİŞİYOR

Yücel, verdiği halısaha sözünün ardından yapılan çalışmalara yönelik bilgi aktarımında bulunurken, “Ben Nushetiye ve köylerimizin artık geliştiğini görmekten dolayı mutluyum. Mevcutta bulunan tüm köylerimizin hak ettiği değere ulaşması adına elimizden geleni yaptık ve yapmayada devam edeceğiz. Tüm köy yollarının onarımı ve yenilenmesi bu alanda yaptığımız yatırımlardan sadece bir tanesi” dedi. Yücel konuşmasında kendilerini sevgi dolu sözlerle ve güleryüz ile karışayan vatandaşlara teşekkür ederek sonlandırdı.

SAMİMİYET GÖRÜLDÜ

Gölcük genelinde vatandaşla birlikte güzel işlere imza attıklarını belirten belediye başkanı Ellibeş ise, “Bu güne kadar öncelikli sorunlar başta olmak üzere bir çok talebi yerine getirdik. Allaha şükür verdiğimiz sözleri yerine getirdik yapacağımızı söylediğimiz her işi yaptık. Ve bu durum bizleri hep bir adım daha ileriye götürerek çalışma isteğimizi hizmet etme şevkimizi arttırdı. Çünkü bizler hizmet sevdalılarıyız. Sizlerde bunu gördünüz, yani samimiyetimizi hep bildiniz, olduğumuz gibi insanlar olduğumuzu hep gördünüz” diyerek vatandaşın ilgi ve alakasına teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Köy, ziyaretleri, birlikte, vatandaş, buluşmayı, sürdüren, AK, Parti, Gölcük, İl
Yorumlar
Haber Yazılımı