Haber Detayı
14 Ekim 2019 - Pazartesi 18:31
 
YÜZLERE UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ
Kocaeli'de uyuşturucu madde ve kaçakçılıkla mücadele kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan operasyonlar neticesinde çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi
Gündem Haberi
YÜZLERE UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ

Emniyet ve jandarma ekiplerinin başarılı çalışmaları sonucunda; 62 gr esrar,3 gr Skunk, 49 gr metamfetamin,43 gr sentetik kannabinoid, 144 adet ecstasy,1 kök kenevir bitkisi ele geçirildi. İl Jandarma Komutanlığı’nın yapmış olduğu uygulamalar neticesinde ise 3 gr metamfetamin, 84 gr esrar ele geçirildi.
Eş zamanlı narkotik uygulaması yapıldı
Emniyet Genel Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde ülke genelinde eş zamanlı ‘Narkotik uygulaması’ gerçekleştirdi.
Emniyet Genel Müdürlüğü,  Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde ülke genelinde eş zamanlı ‘Narkotik uygulaması’ gerçekleştirdi.  Uygulamanın Kocaeli ayağı Cumartesi günü saat 14:00 ile 18:00 ve 20:00 ile 23:00 saatleri arasında gerçekleştirildi.  Uygulamaya Kocaeli’nde 92 ekipte 236 personel ve 1 detektör köpek katıldı. Uygulamada 117 metruk bina, 106 park ve bahçe,  280 araç ile 2 bin 598 şahıs kontrol edildi. Sorgulanan şahıslardan çeşitli suçlardan aranan 12 kişi yakalandı.  Ayrıca 1 ruhsatsız tabanca ve tabancaya ait 10 adet fişek ele geçirilirken, yapılan aramalarda bir miktar uyuşturucu ele geçirilen 4 şâhısa uyuşturucu madde bulundurmaktan işlem yapıldı. Yine yapılan çalışmalarda  1 şahıstan  bin adet boş makaron ele geçirilirken,  şahsa İlçe Tarım Müdürlüğünce gerekli idari para cezası uygulandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YÜZLERE, UYUŞTURUCU, ELE, GEÇİRİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı