yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
11 Eylül 2018 - Salı 11:09
 
ZAİM ''HİZMET İÇİN VARIM''
2019 yerel seçimlerin yaklaşması ile mahallelerde mahalle muhtar adayları bir, bir adaylıklarını açıklamaya başladılar. Bu kapsamda muhtarlık görevini sürdüren mevcut muhtarlardan Gölcük Değirmendere Yalı Mahalle Muhtarı Nuran Zaim adaylığını açıklayarak şunları dile getirdi. Muhtar Nuran Zaim; “ben 1970 İzmit doğumluyum. Gönül işim olan muhtarlık görevimi 9 yıldır gerektiği gibi yaptığıma inanıyorum. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında mahallemi daha ileriye taşımak ve mahalle halkım için hizmeti görev sandığımdan tekrar aday olduğumu bildiriyorum.
Değirmendere Haberi
ZAİM ''HİZMET İÇİN VARIM''

2019 yerel seçimlerin yaklaşması ile mahallelerde mahalle muhtar adayları bir, bir adaylıklarını açıklamaya başladılar. Bu kapsamda muhtarlık görevini sürdüren mevcut muhtarlardan Gölcük Değirmendere Yalı Mahalle Muhtarı Nuran Zaim adaylığını açıklayarak şunları dile getirdi. Muhtar Nuran Zaim; “ben 1970 İzmit doğumluyum. Gönül işim olan muhtarlık görevimi 9 yıldır gerektiği gibi yaptığıma inanıyorum. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında mahallemi daha ileriye taşımak ve mahalle halkım için hizmeti görev sandığımdan tekrar aday olduğumu bildiriyorum”dedi.

KAPALI PAZAR YERİ ÖNEMLİ
Zaim “Muhtarlık benim için çok önemli bir duygudur. Muhtarlık bir anne, bir baba gibi ve bir kardeşlik gibidir. Çünkü bu görevde tüm mahalle sakinlerimizle bir aile gibi olduk. İnsanların sorunları ile ilgilenmek insanların sıkıntısını ve zorluklarını paylaştıkça ve bu sıkıntıları çözdüğünde insan bir başka mutluluk duygusunu yaşıyor. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında Değirmendere'ye yapılması planlanan hatta bu ayın 11 de ihalesi yapılan kapalı otopark ile kapalı Pazar için biz muhtarlar olarak destek verdik. Bu proje tüm Değirmendere için önemli bir projedir” dedi. 

TEMİZLİK PROJESİ DESTEK GÖRDÜ
Zaim “Aynı zamanda sosyal sorumluluk projesi kapsamında çevre temizliği ile ilgili kampanya başlattım. Bu kampanyamızın adı sende al poşetini gel. Yaklaşık 15 gün içerisinde başlatmış olduğum kampanya mahalle sakinlerimizin büyük desteklerini aldım. Bu çevre temizlik kampanyası önceki akşam Gölcük Kaymakamı Sayın Mustafa Altıntaş, Gölcük Muhtarlar Derneği Başkanı Bilge Saral, Gölcük Esnaf Odası Başkanı Necmi Kocaman, Gölcük DOWN Sendromlular + 1 farkla dernek başkanı Belgin Abanoz ve mahalle sakinleri katılarak sahil temizliğini gerçekleştirdik. Bu muhtarlık görevimden bu güne kadar yardımlaşma ve paylaşmayı hep ön planda tuttum. Bu duygu ve düşüncelerimle ben bu dönem tekrar adaylığımı açıklar ve mahallemizin sakinlerin desteklerini bekliyorum” dedi.

Fahri Haner        

Kaynak: Editör:
Etiketler: ZAİM, ''HİZMET, İÇİN, VARIM'',
Yorumlar
Haber Yazılımı