Haber Detayı
21 Eylül 2020 - Pazartesi 13:15
 
ZELİHA İLE BARANSEL'İN EN MUTLU GÜNÜ
Gölcük Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Lütfü Yılmaz ve eşi Necla Yılmaz’ın oğlu Buğra Baransel ile İsmet ve Reyhan Türker çiftinin kızları Zeliha, geçtiğimiz Cuma akşamı Saklıbahçe Sosyal Tesisleri’nden düzenlenen törenle dünya evine girdi.
Yaşam Haberi
ZELİHA İLE BARANSEL'İN EN MUTLU GÜNÜ

Protokolün de katıldığı törende genç çiftin nikahını, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer kıydı

 Gölcük Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Lütfü Yılmaz ve eşi Necla Yılmaz’ın oğlu Buğra Baransel ile İsmet ve Reyhan Türker çiftinin kızları Zeliha, geçtiğimiz Cuma akşamı Saklıbahçe Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen nikah töreninde dünya evine girdi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında gerçekleştirilen nikah törenine AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, belediye başkan yardımcıları, siyasi partilerin ilçe başkan ve yöneticileri, ilçemizdeki sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, kaymakamlık daire müdürleri, her iki ailenin yakın akrabaları ve dostları katılım gösterdi.

 ÇİFTİN NİKAHINI BAŞKAN SEZER KIYDI

Genç çiftin nikah törenini, şahitler huzurunda Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer kıydı. Çiftin şahitliklerini AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut, Gölcük Kuyumcular Derneği ve GÖLASDER Başkanı Naim Gürel, Türkiye Muhtarlar Derneği Gölcük Şubesi Başkanı Bilge Saral ve Seyhan Ilgın yaptı. Nikahın kıyılmasının ardından geline evlilik cüzdanını veren Belediye Başkanı Sezer, genç çifte bir ömür boyunca sağlık ve mutluluk içinde yaşamaları temennisinde bulundu. Yeni Gölcük  Gazetesi olarak, Türker ve Yılmaz aileleri ile genç çifte mutluluklar diliyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ZELİHA, İLE, BARANSEL'İN, EN, MUTLU, GÜNÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı