Haber Detayı
25 Eylül 2020 - Cuma 11:14
 
Zengin Kategorilerde Evcil Hayvan İlanları
- Haberi
Zengin Kategorilerde Evcil Hayvan İlanları

Evcil hayvan sahibi olabilmek için detaylı araştırmalar gerçekleştirilir. Eğer aranılan özel cins bir hayvan ise onu her yerde bulabilmek kolay olmaz. Pomeranian boo köpekler, sfenks kediler gibi evcil hayvanlara ulaşabilmek için artık güvenilir bir ortam bulunuyor. Pati Sahiplen firması sayesinde akılda soru işareti kalmadan evcil hayvan alışverişi yapılabiliyor. Kullanıcılar arzu ederlerse sahiplendirme yolunu seçebiliyor.

Satılık Köpekler

Site üzerinde çok sayıda evcil köpek ilanları yer alıyor. Neredeyse her cins köpeği bulabilmek mümkün. Alıcılar ve satıcılar arasındaki iletişim ortamını güçlendiren site, üyelerine farklı özellikler sunarak hızlı ve güvenilir satışın önünü açıyor. Doberman, pitbull, golden vb. birçok köpek türüne ait ilanlar satılık köpek  kategorisinde incelenebiliyor.

Satılık Kediler

Fars, Himalayan, Scottish, Sfenks, Ankara kedilerini her ortamda bulabilmek zor. Ancak Pati Sahiplen sitesindeki zengin ilan içerikleri sayesinde bu zorluk ortadan kalkıyor. Alıcıysanız ilanları inceleyerek satıcılarla iletişime geçebilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Satıcılar için ise sitenin birçok avantajı bulunuyor. Yeni üyelere özel 3 adet ücretsiz ilan hakkı tanınması fark yaratan bir özellik. Bu özellik kullanarak herhangi bir bedel ödemeden satılık kedi kategorisine ilan verilebilir.

Satılık Kemirgenler

Hamster, Guinea Pig, Chinchilla gibi kemirgen türleri evcil hayvan olarak bakılabilmektedir. Pati Sahiplen sitesinde bu türleri sahiplenebilme veya satın alabilme olanağı bulunuyor. İlgili kategorilerde bulunan yüzlerce ilan incelenebiliyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Zengin, Kategorilerde, Evcil, Hayvan, İlanları,
Yorumlar
Haber Yazılımı