yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
13 Eylül 2018 - Perşembe 14:07 Bu haber 10778 kez okundu
 
ZEYBEK BİLGİLİ KÜLTÜR OKULLARINI ZİYARET ETTİ
Ak Parti MKYK üyesi ve Kocaeli Milletvekili Sayın Emine Zeybek Özel Bilgili Kültür Okulları’na ziyaret gerçekleştirdi.
Eğitim Haberi
ZEYBEK BİLGİLİ KÜLTÜR OKULLARINI ZİYARET ETTİ

Okul kurucusu Sayın Ali Aydemir’in ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarete, okulda ki veli toplantısına gelen Başiskele Kaymakamı Atilla Kantay ve eşi Müjgan Kantay da katıldı. Okulda görevli öğretmenler ve velilerle sohbet eden Emine Zeybek yeni dönemin hayırlı ve başarılarla dolu geçmesi dileklerini aktardı.

“2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI HAYIRLI OLSUN”

Okul kurucusu Ali Aydemir’in makamında Kocaeli’deki eğitim faaliyetleri üzerine yapılan sohbetin ardından okulu gezen Zeybek, “Öncelikle Ali Bey’e bölgemize büyük bir yatırımla kazandırdığı bu eğitim yuvası için teşekkür ederim. Okullar ülkemizin can damarı, geleceğimizi şekillendiren en önemli kurumlardır. Yerel ve merkezi yönetimler olarak eğitim kurumlarına yardımcı olmamız gerekmektedir. Bizler bunun bilincinde hareket ederek eğitim faaliyetlerini gelişebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmak için çalışıyoruz. Yüksek donanıma sahip bu eğitim yuvamızda yetişen yavrularımızın da ülkemiz için ellerinden geleni yapacaklarına güvenim tam. Önümüzde ki hafta başlayacak olan 2018-2019 eğitim öğretim yılının şimdiden hayırlara vesile olmasını diliyorum.” Şeklinde konuştu.

“AMACIMIZ TAM DONANIMLI BİREYLER YETİŞTİREBİLMEK”

Özel Bilgili Kültür Eğitim Kurumları Kurucusu Ali Aydemir ise; “Kocaeli’de doğup büyüyen bir eğitim kurumuyuz. Amacımız her şeyden önce vatanına milletine faydalı, eğitim anlamında tam donanımlı bireyler yetiştirebilmek. Bunun için kendimizi her an geliştiriyoruz ve deneyimlerimizi öğrencilerimize aktarmaya çalışıyoruz. Ben de sayın vekilimiz gibi yeni dönemin hayırlı olmasını diliyor ve bizleri ziyaret ettiği için kendisine teşekkür ederiyorum.” Dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ZEYBEK, BİLGİLİ, KÜLTÜR, OKULLARINI, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı